מלגזות

האם יש צורך בביטוח למכונות כבדות?

האם אתם עובדים באופן קבוע עם מכונות כבדות כמו טרקטורים או מלגזות? אין לנו ספק, שאתם מיומנים היטב בתפעול של הציוד הנ"ל, ואתם שואפים לאפס תקלות בעבודה. למרות הרצון הזה, ואולי דווקא בגללו – חשוב מאד לשקול בכובד ראש, את הרעיון של פוליסת ביטוח עבור מכונות כבדות. כידוע התפקיד של ביטוח הוא תמיד להעביר לכם פיצויים, במידה ויש תקלה מסוימת בחפץ המבוטח. במקרה של מכונות כבדות – הרי שפוליסת ביטוח נדרשת על אחת כמה וכמה!

כל הסיבות לצורך בביטוח למכונות כבדות

  • שחיקה – כמו כל כלי רכב, מכונות כבדות יכולות להישחק עם הזמן. עם זאת יש לזכור שהמכונות הללו צריכות לא פעם לעבוד תחת עומס כבד מאד, ולעמוד בין השאר בתנאי שטח מאתגרים מאד. נכון שהן מתוכננות לכך, אבל מספיקה תקלה אחת קטנה כדי לגרום לשחיקה מואצת מאד בכלים הללו, ומכאן להביא להשבתתם. ביטוח מתאים יספק לכם פיצוי הולם במקרים הללו.
  • תאונות דרכים – מכונות כבדות יכולות להיות מעורבות בתאונות דרכים, בפרט כשמדובר על כלים ניידים כמו מלגזות או טרקטורים שפועלים לא פעם בשטח פתוח, בסמוך לכבישים עם כלי רכב פרטיים ומסחריים, וכן הולכי רגל. במקרה של תאונה שבהם הכלים מעורבים – הפוליסה תספק לכם גם פיצוי עבור ההרס שלהם, וכמוהן גם תאפשר העברת פיצויים לצד ג' שמעורב בתאונה.
  • מניעת התהפכות – רכבים כבדים נוטים להתהפך יותר מרכבים פרטיים, בשל התנאים שבהם הם עובדים. במידה וטרקטור או מלגזה התהפכו, כמובן שביטוח מתאים יאפשר לכם לממן את הטיפולים הנדרשים בעקבות ההתהפכות.

לא לוקחים סיכון

בשורה התחתונה, חשוב מאד להבין כי בטוח עבור טרקטורים, מלגזות ועוד מכונות כבדות באות וסגנון, מאפשר לכם פשוט להשתמש במכונות הללו בראש שקט. אתם יודעים שגם אם תקרה תאונה או תקלה – הרי שמבחינה כלכלית, אתם מכוסים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *