מוסך פורד לשירותכם כל השנה

יש לך פורד? מוסך פורד לשירותך

הרכב שלך הוא כמו ילד בשבילך. וכשהילד שלך חולה, אתה לוקח אותו לבית החולים על קורקינט, אפילו אם הוא רק התעטש. כי ככה זה כשהילד שלך חולה. וכשהאוטו שלך חולה – גם לו מגיע הטוב ביותר, קח אותו למוסך שמתאים לו. איך תדע מהו המוסך שמתאים לו? פשוט מאוד, אם מצאת מוסך שעונה על כל הקריטריונים הבאים בו זמנית, מצאת!

שירות אדיב ומהיר

אתה עשוי לגלות מהר מאוד שאתה לא יכול לזוז בלי האוטו שלך, ורק המחשבה להשאיר אותו שבוע במוסך גורמת לך בחילה. לכן, אחד הדברים החשובים ביותר בעת בחירת מוסך עבור תיקון הרכב, הוא צוות מיומן ואדיב אשר יוכל לתקן את הבעיה ברכב שלך ביעילות מרבית מבלי למרוח לך את הזמן, כי כמו שאתה כבר יודע – זמן זה כסף.

מוסך פורד לשירותכם כל השנה

מוסך פורד לשירותכם כל השנה

מכונאות ורכב

מעבר למהירות והחריצות הנדרשת מבעלי המקצוע, חשוב יותר שתהיה בקיאות נרחבת בכל מה שקשור לחלקי הרכב. צוות מוסך מקצועי שיודע את העבודה על בוריה ומכיר את חלקי הרכב לפרטיהם מבפנים ומבחוץ, בהכרח ייתן שירות מקצועי על רמה למבקרים במוסך. על כן, יש לוודא כי עובדי המוסך עברו הכשרה מקצועית ואמינה בטרם ייגשו לטפל בבעיה.

פחחות וצבע

קצת אסתטיקה לא הזיקה לאף אחד. מאוד חשוב שצוות המוסך ידע לפרק לך את האוטו ולהחליף לך את המנוע והצמיגים ברגע שהם מתחילים להתעייף, אך חשובים לא פחות מגוון טיפולי היופי שהמוסך יכול להעניק לרכב שלך: שטיפת חלונות ומראות, צביעת הרכב מעת לעת, החלפת עצי ריח לעיתים קרובות, תיקון פגמים קלים שנוצרות מפגיעות עמודי חניה סוררים וכו'.

אמינות

מוסך הוא עסק חוקי לכל דבר. וכמו שאתה הולך לסופר או לחנות מכשירי חשמל ומבקש קבלה על קניה שביצעת, גם כאן חשוב לבקש קבלה בכדי לדעת שיהיה למי לפנות במקרה שתתעורר בעיה. לא חסרים בעלי מוסך מפוקפקים המנהלים את העסק שלהם כמו קרקס נודד – היום אתה שם, מחר לך תמצא את מי שהחליף לך גלגל או שבכלל היה לך גלגל אי פעם.

אז מה אמרנו? הרכב שלך הוא כמו הילד שלך?

טפל בו!

המאמר באדיבות מוסך אדיב ארמוזה  – מרכז שירות לרכבי מאזדה ופורד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *